×
© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnviva Medya

Hakkımızda

1949 yılında babasının kurmuş olduğu at arabası imalatı yapan firmada iş hayatına başlayan Emekli Teknik Öğretmen Hasan Dükkacı, babasından devraldığı şirketi Sürur markası ile sedir üretimi yapan güçlü bir firma haline getirdi. 
Nostalji ürünleri ve geçmişe özlemi günümüz modern dünyasında birleştiren Sürur Mobilya ‘Nostaljiyle Modernitenin Buluştuğu Çizgi’ sloganıyla ürettiği sedirlerle büyük beğeni topluyor. 
Kalite ve müşteri memnuniyetini en önemli prensip olarak belirleyen firmamız, sedir kullanımına ilginin her geçen gün arttığı günümüzde, yeni geliştirilen modern tarzdaki ürünleri ile müşteri memnuniyetini hedefliyor. Müşteri odaklı çalışan Sürur Mobilya, müşterilerin beklenti ve taleplerine uygun kişiye özel ürünler sunuyor. Ürünlerinde özellikle yüksek kalite malzemeleri tercih eden Sürur Mobilya, müşterilerinin güvenine öncelik veriyor.


KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM 
Firma, uygulanan alanda çok fazla yer kaplamaması ve mekandaki ölü alanların da kullanılmasını sağlayan sedir üretiminde müşterilerin kişisel isteklerine göre ürünleri tasarlıyor. Sürur Mobilya tarafından ev haricinde fabrika, ofis, cafe ve kamelya gibi farklı alanlarda da sedir modellerinin uygulaması yapılıyor. Sedire olan ilginin artmasıyla birlikte, serdir üretimi yapan firma sayısında yaşana artış müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıyor. Sürur Mobilya ise, üretim aşamasından itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ürettiği sedirlerin kullanım aşamasında da müşterilerin memnuniyet ve şikayetlerini dikkate alıyor.