×
© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnviva Medya

Nostaljiyle Modernitenin Buluştuğu Çizgi

Sürur Mobilya olarak en önemli prensiplerinin kailte ve müşteri memnuniyeti olduğunu ifade eden işlemte sahibi Hasan Dükkacı, sedir kullanımına olan ilginin her geçen gün arttığını firma olarak da yeni geliştirdikleri modern tarzda ürünlerle bu talebi karşılamaya çalıştıklarını kaydetti.

Modern sedir modelleri ile müşterinin ürüne olan ilgisinin arttığına değinen Hasan Dükkacı, “Her yıl müşterilerin tarzlarında değişmeler oluyor. Biz de yeni ürünlerimiz ile müşterinin isteklerine cevap verme gayretindeyiz.Tabi ki burada en önemli unsurların başında müşterinin firmaya güven duyması geliyor. Çok şükür bugüne kadar yaptığımız işlerimiz ile bu güveni verdiğimizi düşünüyorum.Ürünlerimizde yüksek kaliteli malzeme kullanıyoruz. Özellikle sedir ürünlerinin en önemli unsuru olan ahşap malzemeyi belirli bir süre kurutmadan işleme almıyoruz.”

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Emekli Teknik Öğretmen olan Hasan Dükkacı 1949 yılında babasının kurmuş olduğu at arabası imalatı yapan firmada iş hayatına başlamış ve devam edegelen süreçte Sürur markası ile sedir üretimine geçmiş.

Sedir, uygulanan mekanda çok fazla yer kaplamadığı ve kullanılmayan ölü alan bırakmadığı için mekanları daha ferah gösteriyor diyen Dükkacı, “Kişiye özel üretimlerimizle müşretilerimizin kişisel isteklerine göre ürünlerimizi tasarlamaktayız. Ev haricinde fabrika, ofis, cafe ve kamelya gibi farklı alanlarda da sedir modellerimizi uyguluyoruz. Müşterilerimiz memnuniyetlerini dile getirdikçe çalışma iştiyakımız artıyor ve daha farklı, rahat, şık modellere yöneliyoruz. Sedire olan ilginin artmasıyla sedir üretimi yapan firma sayısı da ona göre artıyor. Ama özellikle belirtmek istediğim konu sedir düşünen kişilerin sedir yaptıracakları firmayı seçerken kullanılan malzemeleri öğrenmeli, işçiliklerini titizlikle incelemeli, daha sonra da yapılan ürünün arkasında durup durmayacaklarını iyi araştırmalılar. Günübirlik ve merdiven altı çalışan firmalar ve kişiler ürüne olan güveni maalesef olumsuz yönde etkilemektedir.” dedi.